Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
28 %
3.6kmh
0 %
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
E diel, 23 Janar, 2022

Krijohet çifti në “Big Brother VIP”? Dj Pm dhe Sara japin puthjen e parë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas shumë ngacmimesh dhe përqafimesh puthja e parë mes Dj PM dhe Sarës ka ardhur.  Në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme DJ Pm e ka përqafuar Sarën para se të flejë gjumë, e cila nuk ka vendosur që ta puthë në bizë.

Pas këtij momenti Sara u duk e qetë, ndërsa Dj Pm disi i hutuar nga veprimi spontan i Sarës.

Sara: Ça ke? Nuk të pëlqeu?

DJ PM: Më puthe papritur

Sara: Mendova se ishte momenti i përshtatshëm, thjesht doja, t’kam shumë qef.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img