Tirana
moderate rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
9 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Krijohet çifti i parë në Big Brother? Banorët ngrenë dolli për…

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Banorët mbrëmë kanë shijuar një darkë të gjithë së bashku duke lënë pas konfliktet dhe keqkuptimet.

Të gjithë banorët kanë shijuar ushqimin e përgatitur nga shefat dhe janë argëtuar në praninë e njëri-tjetrit.

Nuk mungojnë dollitë e ngritura, ku ishte Donaldi ai që kërkoj që ata të ngrenë një dolli për Pajtimin dhe Sarën.

Që kur hyri në shtëpi Pajtimi, Sara është parë shumë e afruar me të, ku mendohet se mes tyre do të lindë një romancë.

Mbetet për të parë nëse Dj Pm dhe Sara do të jenë çifti i parë në Big Brother Vip.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img