Krijesa që po tmerron internetin (Foto)

Publikuar tek: bota, më 19:25 24-10-2017 Krijesa që po tmerron internetin (Foto)

Në pamje të parë ngjan me një flutur por sa më shumë ta shikosh aq më e frikshme bëhet.

Çfarë është kjo krijesë që po tmerron internetin?

Sigurisht që është një nga gjërat më të shpifura që keni për të parë sot. Ajo që e bën të frikshme këtë fluturë janë bishtat me qime që zgjatohen nga fundi i trupit.

Në fakt sipas ekspertëve krijesa është një flutur e veçantë që gjendet vetëm në Australi. Natyrë paqësore dhe nuk është helmuese, emri shkencor: Creatonotos gangis.

t34t34t34t.jpg

ertert34t4t4yhu.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « KUJDES: Bota në panik, pse po përfundon vera
Protestuesi gjuan Donald Trump-in me flamurin rus (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.011600971221924
array(1) { ["section"]=> string(43) "krijesa-qe-po-tmerron-internetin-foto-97067" }