Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
54 %
1kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
43 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

Kreu marrëdhënie seksuale me të burgosurin në prani të 11 personave, dënohet me 7 muaj burg oficerja bjonde (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një oficere burgu në Kaliforni, e cila kreu marrëdhwnie seksuale  me një të burgosur në prani të shokëve të qelisë, u dënua me 7 muaj burg.

211422133 872089720049772 6395382138092245938 n

27-vjeçarja Tina Gonzales grisi uniformën e saj në mënyrë që të bënte më të lehtë marrëdhënien me të dënuarin. E reja u akuzua  për marrëdhënie seksuale me një të burgosur, përdorim droge dhe për shkelje të rregullave, duke i dorëzuar të dënuarit një celular brenda në qeli.

Sipas Daily Mail, Zyra e sherifit filloi hetimin ndaj 27-vjeçares, pasi anëtarët e stafit u informuan se oficerja kishte kryer marrëdhënuie seksuale me të burgosurin, të cilit i dha celuarin.

Avokati i saj Taleisnik theksoi se Gonzalez mori përgjegjësinë për veprimet e saj. Ai gjithashtu shpjegoi se fundi i martesës së saj e kishte bërë atë ‘të pambrojtur’.

Më shumë

spot_img
spot_img