Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
61 %
3.1kmh
90 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Kreu i PD-së në Sarandë nxjerr në shitje makinën “Golf 4”

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i Partisë Demokratike në Sarandë, Vesel Koçiu, ka nxjerrë në shitje makinën e tij të tipit “Golf 4”.

Përmes një postimi në rrjetet sociale Koçiu ka publikuar fotot dhe të dhënat e mjetit të tij.

Ndërkohë, mediat lokale e kanë trajtuar me humor rastin duke aluduar se munë të jetë në krizë financiare.

Sakaq, Koçiu ka reaguar duke thënë se mund të jetë një lapsus në publikim pasi ai nuk ka një mjet të tillë për të shitur.

 “Nuk kam fare makinë golf 4 aq më tepër per të shitur, ndoshta lapsus ndërsa publikimi idiotësi gazetareske…hahaha”, thotë Koçiu.

Screenshot 20211024 203142 Facebook

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img