Gara për deputet/ Kreu i PD në Korçë jep dorëheqjen (ARSYEJA)

Publikuar tek: politike, më 15:23 02-07-2020 Gara për deputet/ Kreu i PD në Korçë jep dorëheqjen (ARSYEJA) Andrea Mano

Kreu i Degës së Partisë Demokratike në Korçë, Andrea Mano ka dhënë dorëheqjen nga ky post.

Burimet paraprake bëjnë me dije se Mano ka dhënë dorëheqjen, pasi do të jetë pjesë e garës për deputet, ndonëse nuk ka ende një listë konkrete me propozimeve dhe emrat që do të përfshihen në listën e deputetëve nga Partia Demokratike.

Ai ishte në krye të këtij posti prej 2 vitesh. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009289026260376
array(1) { ["section"]=> string(48) "kreu-i-pd-ne-korce-jep-doreheqjen-arsyeja-212594" }