Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

Kreu i Grupit të PS flet për gazetarët, deputetet e LSI nuk e lejojnë, Balla: Këta janë si ajo shprehja me gomarin…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i Grupit Parlamentar të PS, njëherësh deputet i mazhorancës, Taulant Balla ka tentuar të japë një deklaratë për mediat, por nuk është lejuar të flasë nga deputetet e LSI.

Ata kanë ndërhyrë duke folur në të njëjtën kohë me Ballën, i cili nuk e ka ndërprerë fjalën.

Deputetet Kejdi Mehmetaj dhe Floida Kërpaçi ndërhynin me zë të lartë me qëllim që të asnjë fjalë e Ballës të mos kuptohej.

“Pse i pengove fjalën opozitë. Kaq shumë ju ka pushtuar droga?”, janë dëgjuar tek thonë deputetet.

 Ndërsa Balla tha: Këta janë si puna e asaj me gomarin e do ujin e ngrohtë, mirë, apo të ftohtë, po ua dhe të ngrohtë të njëjtën gjë do bëjnë. U ekstradua, nuk u ekstradua. Ju ka zgjedhur mirë Monika, jeni modeli më i keq që mund të ketë rinia shqiptare. Po bëni kukuvajkat. Populli i Vlorës ta gëzoni aeroportin”.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img