Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
Mër
22 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Kreu i FRPD merr në mbrojtje Kapllanajn dhe sulmon Ramën: Ditë të zeza po të afrohen

Lajme të ngjashëm


Më shumë