Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
4.1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Kreshnik Spahiu ‘zbulon’ prapaskenat: Nesër në PD do të bëhet një peticion, Basha do shkarkohet me firmat e…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

49f80f1412d6eee60eaebd1e5069bb78

Juristi i njohur Kreshnik Spahiu do të jetë sot i ftuar në një emision televiziv, ku do të flasë për listat e deputetëve të PD dhe PS.

Spahiu përmes një shënimi në rrjete sociale thotë se do të ndodhin disa ngjarje, më konkretisht nesër në PD. Ai shprehet i bindur se në selinë blu do të bëhet një peticion, dhe gjysma e kryesisë do të firmosë për shkakrkimin e kreut demokrat.  

“Kush janë listat e deputetve PD-PS dhe pse po shkrihet totalisht LSI ? Ç’do ndodh nesër në PD me peticionin për shkarkimin e Lul Bashës të firmosur nga gjysma e kryesisë?”, shkruan Spahiu.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img