Kreshnik Spahiu surprizohet nga gratë e lagjes: OMG, po hanin fara te minimarketi

Publikuar tek: politike, më 16:52 01-04-2016 Kreshnik Spahiu surprizohet nga gratë e lagjes: OMG, po hanin fara te minimarketi

Kreu i AAK-së, Kreshnik Spahiu është surprizuar tej mase kur ka mësuar se gratë e lagjes po e ndiqnin nga minimarketi i ushqimeve. Spahiu ka dhënë edhe disa detaje, kur tregon se gratë kishin vendosur ta shijonin intervisten e tij te Adria Tv duke ngrënë fara.

“OMG çfarë suprize: Gratë e lagjes po hanin fara dhe më ndiqnin tek minimarketi ushqimeve. Kishin bojkotu Top Channel dhe më shikonin tek ADRIA TV”, shkruan kreu i AAK-së.

Për të hequr çdo dyshim se ky lajm nuk ka lidhje me shakatë e 1 prillit, po publikojmë edhe postimin orgjinial të politikanit. 

spahiuu.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096049308776855
array(1) { ["section"]=> string(85) "kreshnik-spahiu-surprizohet-nga-grate-e-lagjes-omg-po-hanin-fara-te-minimarketi-36605" }