Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mar
19 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Kreshnik Spahiu sqaron deklaratën për rikthimin në politikë: Shkruaj nga malli për Shqipërinë, s’jam as në pushtet, as në politikë dhe as në…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

cac597fddcaf6b75611cfbff273c2f80

Kreshnik Spahiu u duk se paralajmëroi sot rikthimin në politikë, teksa i bëri thirrje 20 partive të vogla të bashkohen kundër tre forcave politike të mëdha PS, PD, LSI.  

Por ka qënë po vetë, Spahiu ai që ka sqaruar këtë deklaratë, ku mes të tjerash shkruan se në rrjetet sociale shkruan për mallin për Shqipërinë e për miqtë dhe jo për konferencë shtypi.

Në statusin e tij, Spahiu hedh poshtë këto pretendimet dhe shton se as nuk do të votojë në zgjedhjet e 25 prillit.

“Të dashur miq, unë në facebook shkruaj nga malli për Shqipërinë. Unë shkruaj për miqtë dhe jo për koferenc shtypi. Unë s’jam as në pushtet, as në politik dhe as në Shqipëri. Unë s’kërkoj vota dhe do i bojktoj ato, prandaj s’dëshiroj debate me askënd. Kritikoni ata që janë në qeveri, apo ata që duan ta marrin pushtetin. Ne 2 milion shqiptarët që punojmë në profesion jashtë Shqipërisë, s’kemi asgjë në dorë. Faleminderit për mirkuptimin,”

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img