Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Kreshnik Spahiu “spiunon” Metën: Je katandis po pi kafe te Mulliri (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Analisti Kreshnik Spahiu publikon një foto të kreut të shtetit Ilir Meta, dhe e ironizon atë duke shkruar se “është katandisur sa pi kafe të Mulliri i vjetër”.

“Kur s’kupton që cikli yt ka mbaruar, katandisesh tek “Mulliri vjetër” duke pritur mandatin e shkarkimit….

“Bluan kafe dhe sheh filxhan”

Në këto raste dorëheqja të zbardh faqen…..”, shkruan Spahiu dhe publikon foton e Metës duke pirë kafe.

Kujtojmë se, sot Kuvendi i Shqipërisë miratoi me shumicë votash pro ngritjen e Komisionit Hetimor për shkarkimin e Presidentit. Ndërkohë, Presidenca menjëherë më pas deklaroi se nuk do të njohin asnjë vendim të Kuvendit njëpartiak.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img