Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
36 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Kreshnik Spahiu ironizon vizitën e Metës në SHBA: Agjenda; drekë peshku me tre emigrantë, foto te kangjellat e Shtëpisë së Bardhë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryetari i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka ironizuar vizitën e presidentit Ilir Meta, i cili prej disa ditësh ndodhet në Shtetet e Bashkuara.

Duke vënë në pah se kreu i shtetit deri tani është takuar vetëm me përfaqësues të komunitetit shqiptar në SHBA, Spahiu ka nxjerrë edhe “agjendën” e vizitës së Metës:

albsig

spring

Postimi i Keshnik Spahiut:

Axhenda e Presidentit Ilir Meta në SHBA:

– Takim me shoqatën e pensionisteve Vatra,

– Drekë peshku me tre emograntë shqiptarë,

– Darkë në Picerinë Tetova New-York,

– Mëngjes: kafe me 7 stundent skraparlli në SHBA,

– Blerje kostumesh dhe kollaresh në China Town,

– Drekë dy këngëtare dasmash shqiptare New Jersy

– Intervistë me Radion shqiptare,

– Foto tek kangjellat e Shtëpisë Bardhë nga trotuari,

– Foto me policin e trafikut rrugor,

– Foto me stjuardeset e United Airline ne kthim

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img