Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Kreshnik Spahiu IRONIZON në maksimum Bashën, e krahason me ‘Tom Cruise’: Misioni im i pamundur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreshnik Spahiu nuk ka ngurruar që të ironizojë në maksimum kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha ndërkohë që PS-ja po del fituese në mandatin e tretë.

Ai ka bërë një postim në rrjetet sociale, ku ka publikuar foton e librit të Bashës.

Por, ka bërë një ndryshim të vogël. Libri i kreut të PD-së që e nxori vetëm pak kohë para zgjedhjeve titullohej “Misioni Im”, ku Basha shpaloste programin dhe vizionin e tij për Shqipërinë.

Spahiu ka zgjedhur që t’i vendosë titullin e filmit të aktorit të njohur Tom Cruise ” 3 Misioni im i pamundur”.

Bashkëngjitur fotos, Kreshnik Spahiu ka shkruar me ironi: “E gjeni në çdo librari…”

spahiu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img