Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
36 %
2.6kmh
0 %
Hën
34 °
Mar
39 °
Mër
42 °
Enj
41 °
Pre
41 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Kreshnik Spahiu ironizon Bashën: Demokratët s’duan burrnesha si Luljeta, por gra si Lulzimi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4ed7ce84c425178a963f3fd7c14168e1

Ditën e sotme inxhinierja e njohur Luljeta Bozo pranoi ofertën e kryeministrit Rama për t’iu bashkuar Partisë Socialiste dhe për të kandiduar në zgjehdjet e 25 prillit.

Reagimet e opinionit publik kanë qenë të shumta, sidomos nga opozita që nuk e priti mirë kandidimin e proffesoreshës Bozo ënn siglën e PS.

Por themeluesi i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu, me anë të një postimi në rrjetet sociale ka ironizuar demokratët dhe kryetarin e PD Lulzim Basha.

“Demokratët s’duan burrnesha si Luljeta, por gra si Lulzimi”, shkruan Spahiu në rrjetet sociale.

Më shumë

spot_img
spot_img