Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
26 %
3.6kmh
0 %
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
Enj
36 °
E diel, 7 Gusht, 2022
spot_img

Kreshnik Spahiu i “ra në kokë” rezultatit të zgjedhjeve: Kush është burrë të kërkojë falje për kritikat që më bëri

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryetari i Alenacës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu mesa duket e kishte parashikuar saktë rezultatin e zgjedhjeve të 25 prillit.

Spahiu i ka “rënë në kokë” rezultatit të deritanishëm për partitë politike në vend ku kërkon që të gjithë ata që nuk e besuan t’i kërkojnë falje për kritikat që i bënë.

albsig

Sipas parashikimit të Spahiut PS do të merrte 74 mandate, PD 59 mandate, LSI 4 mandate dhe PSD e Tom Doshit 3 mandate, parashikim i cili deri më tani nga rezultatet e KQZ rezulton të jetë i saktë.

“Ky ishte PARASHIKIMI IM që publikova 2 ditë më parë pa u hapur kutitë e votimit: Kush është burrë të kërkoj falje për kritikat që bëri. Çfarë KOMEMENTI keni?”, shkruan Spahiu në Facebook.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img