Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
58 %
1kmh
0 %
Mër
29 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
36 °
Die
38 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

Kreshnik Spahiu: I kërkova Kadillit, Editit dhe Agronit të hiqnin dorë nga gara, tani u ka mbetur vetëm të urojnë Ramën për mandatin e katërt

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e sotme në Partinë Demokratike u zhvilluan zgjedhjet për kryetarin e ri, të cilat u shoqëruan me akuza të shumta, pasi shumë anëtarë të PD nuk e gjetën emrin në lsitën e votuesve.

Themeluesi i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu, me anë të një postimi në rrjetet sociale thotë se u ka kërkuar Kadillit, Harxhit dhe Shehajt që të hiqnin dorë nga gara në partinë që nuk ka respektuar kurrë votën e lirë.

Sipas tij, tashmë këtyre kandidatëve nuk u mbetet gjë tjetër veçse të urojnë Ramën për mandatin e katërt.

Screenshot 22 8

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img