Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

“Krenare për vitet e mia”, Beniada Nishani feston ditëlindjen

spot_img

Lajme të ngjashëm

Për Beniada Nishanin sot është një ditë e veçantë. Ish-banorja e “Big Brother”feston ditëlindjen, e cila mbush sot 31 vjeç.  

Përmes një postimi në Instragram, modelja ka një falenderim për të gjithë ata që e mbështetetën në rrugëtimin e saj.   

“Urimet më të mira për jetën, për gjërat e thjeshta dhe te pastra, urimet me të mira për ata qe zgjohen me nje buzëqeshje çdo ditë. Krenar për 31 vitet e mia, ky vit ka qenë një vit i mrekullueshëm falë edhe të gjithë juve. Ju dua shume”, shkroi Beniada.

Më shumë


spot_img

spot_img