Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Sht
20 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Kredo.al’ u grabit nga një person i maskuar, zbulohet shuma që dyshohet se ka marrë nga ky institucion

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

774ee691a702ef42e3040ab7abd60fbc

Detaje të reja janë zbuluar nga grabitja në filialin e institucionit financiar në zonën e Brrylit Tiranë, Kredo.al.

Sipas informacioneve për mediat, akoma nuk është përcaktuar shuma e saktë që është grabitur, por deri tani dyshohet për 2 ose 3 milionë lekë të vjetra.

Policia ka raportuar më herët se një person i maskuar është futur në ambientet e këtij institucioni dhe u ka drejtuar armën punonjësve.

Ai dyshohet se mund të ketë pasur një bashkëpunëtor që e ka ndihmuar që të arratiset.

Policia po vijon hetimet për identifikimin dhe kapjen e tij.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img