Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
30 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Krasniqi: Kur USA flet për deputetin, Kuvendi s’duhet të shkojë për pushime

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9823863aa872c038fc64f628fc5047af

Politologu Afrim Krasniqi reagon sot për raportin e Departamentit Amerikan të Shtetit, që përmend se një deputet është dënuar në Shqipëri për trafik të qënieve njerëzore. Ai shkruan se kur USA e thotë, Kuvendi s’duhet të shkojë me pushime, por të reagojë.

“Kur USA thote, 1 deputet eshte denuar per trafikim Kuvendi nuk duhet te shkoje per pushime. Duhet te mblidhet, te reagoje, te beje katarsis!”, shkruan Krasniqi.

Lexo edhe: Për kë deputet të dënuar flet SHBA dhe cila është historia e tij?

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img