Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Krahasoi Ramën me Skënderbeun, Luljeta Bozo këshillon Spiropalin: Të jetë më e vetëpërmbajtur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

876299cc44e00184a9bdbf029a3c4bcc

Inxhinierja Luljeta Bozo, e cila do të kandidojë nën siglën e PS në zgjedhjet e 25 prillit, ka këshilluar ditën e sotme ministren Elisa Spiropali se duhet të jetë më e vetëpërmbajtur në etiketimet që bën për kryeministrin.

Bozo iu referua deklaratës së pak kohëve më parë kur Spiropali e krahasoi Ramën me Heroin tonë Kombëtar, Skënderbeun.

“Unë do i thoja të ishte më e vetëpërmbajtur. Mesi është i artë. Nuk i bën mirë njeriu ekzagjerimi i tepërt. Punë jam bërë shumë dhe punët duken. Çdo punë lë një gjurmë. Unë nuk pajtohen me atë që nuk është bërë asgjë”, tha Bozo në Abc Neës.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img