Tirana
broken clouds
21 ° C
21 °
21 °
52 %
3.6kmh
75 %
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
Mar
26 °
E premte, 14 Maj, 2021
spot_img

Krahasimin bëjeni vetë! Rama poston dy foto nga takimet elektorale të PS dhe PD: Pa koment

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka publikuar dy foto nga takimi elektoral i PS dhe PD në Dibër dhe Paskuqan të zhvilluar ditën e sotme.

“Pa koment”, shkruan ai krahas fotove të publikuara.

Siç shihet edhe në fotot e postuara nga Rama në takimin e PS-së njerëzit mundohen të mbajnë distancë, ndërsa e kundërta ndodh gjatë takimeve të PD, ku elektorati shihet i grumbulluar, duke mos respektuar masat anti-Covid.

173461882 289624396051788 3327052626106584765 n

Rama ka kritikuar vazhdimisht takimet e PD-së, duke thënë se janë kthyer në vatra infeksioni për qytetarët.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img