Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
2.6kmh
75 %
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
16 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Krah Taulant Ballës, i dërguari i qeverisë gjermane për Ballkanin në “Air Albania”, sheh ndeshjen Shqipëri-Islandë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në “Air Albania” mbrëmjen e djeshme u mbajt ndeshja Shqipëri-Islandë, ku Kombëtarja nuk arriti të merrte fitoren.

Në stadium ka qenë dhe i Dërguari Special i Qeverisë Gjermane për Ballkanin, Emanuel Sarrazi, i cili ka parë ndeshjen.

Sarrazi shihet krah kreut të grupit Parlamentar të PS Taulant Balla. Ata shihen të ulur në stadium teksa komentojnë ndeshjen e kombëtares.

Kujtojmë Shqipëria barazoi 1-1 kundër Islandës, ndeshje e vlefshme për Ligën e Kombeve. Kuqezinjtë e mbyllën këtë kompeticion në vendin e tretë me Rusinë e fundit të përjashtuar nga UEFA.

 

Më shumë
spot_img
spot_img