Hapësire reklamuese

Politikë

Krah Metës Tedi Blushi uron Ditën e Maleve

Shkruar nga Newsbomb
Krah Metës Tedi Blushi uron Ditën e Maleve

Sekretari i Përgjithsëm i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi ka uruar shqiptarët për Ditën Ndërkombëtare të Maleve. Në llogarinë e tij në “Facebook”, Blushi ka publikuar një foto krah kreut të Partisë së Lirisë, Ilir Meta në një nga malet e Shqipërisë.

“Gëzuar Ditën Ndërkombëtare të Maleve! Malet tona më të larta”, shkruan Blushi, krah fotos me Metën ku shihen teksa pozojnë të qeshur dhe stoikë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese