Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
2.1kmh
0 %
Sht
23 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Krah Gazment Bardhit dhe Flutura Açkës, Basha nga Elbasani: Vazhdojmë betejën deri në fitore!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryedemokrati Lulzim Basha ka zhvilluar sot një takim me mbështetës të Partisë Demokratike në qytetin e Elbasanit.

Basha është shfaqur krah dy deputetëve të ardhshëm të PD-së, Gazmend Bardhit dhe Flutura Açkës.

Pas takimit, Basha ka postuar në rrjetet sociale një mesazh drejtuar demokratëve: “Vazhdojmë betejën deri në fitore”.

“Ne e nisëm këtë fushatë në krahun tuaj dhe për ju. Ne do ta vazhdojmë këtë betejë në krahun tuaj dhe për ju deri në fitoren e çdo familje shqiptare deri në fitoren e Shqipërisë”, shkruan Basha.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img