Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
0.5kmh
0 %
Hën
19 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022
spot_img

Krah Dodik dhe Vuçiç, Rama ndan “foton familjare” përpara darkës së punës me liderët e Ballkanit Perëndimor në Bruksel

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka ndarë një moment përpara darkës së punës me liderët e Ballkanit Perëndimor.

Rama shihet pranë presidentit serb Aleksadër Vuçiç në një krahë dhe Milorad Dodik, anëtar serb i Presidencës së Bosnjë-Hercegovinës.

Kryeministri shkruan se në këtë darkë janë thirrur nga Josep Borrell, Shefi Diplomacisë Europiane dhe Zv.President i Komisionit Europian, Oliver Varhelyi.

“Bruksel – Fotoja Famijare përpara darkës së punës me liderët e Ballkanit Perëndimor, ftuar nga Josep Borrell, Shefi Diplomacisë Europiane dhe Zv.President i Komisionit Europian🇦🇱🤝🇪🇺” shkruan Rama në postimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img