Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Krah Besit, Xhensila Myrtezaj publikon fotot me barkun e rrumbullakosur

Shkruar nga Newsbomb
Krah Besit, Xhensila Myrtezaj publikon fotot me barkun e rrumbullakosur
Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë në pritje të vogëlushit të tyre, i cili dita ditës po rritet në barkun e mamit. Ndonëse, përgjatë muajve të parë Xhensila është kujdesur që barku i saj mos dukej, tashmë këngëtarja s’nguron të pozojë me barkun e rrumbullakosur dhe duket më e bukur se asnjëherë me parë. Disa foto mjaft të bukura kanë ardhur së fundmi nga Xhensila në llogarinë e saj në “Instagram”.  Në fotot e publikuara këngëtarja shihet krah partnerit të jetës, Besit. Ajo ka veshur një fustan të ngushtë me lule ku në sy bie barku i rrumbullakur dhe komenti epik që ndjekësit ka lënë është “Marshallah!” "Jeta është një lule, mjalti i së cilës është dashuria", shkruan Xhensila.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese