Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
51 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
3 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Krah bashkëshortit dhe dy vajzave, Manastirliu ndan foton e rrallë me familjen: Shtëpia është aty ku është zemra

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka ndarë një foto familjare në këto ditë festive.

Manastirliu ka publikuar një foto në Instagram, ku shfaqet me bashkëshortin dhe dy vajzat.

Vihet re që ata ndodhen në ambientet e shtëpisë, të cilën e kanë dekoruar me mjaft shije dhe të lumtur krah njëri-tjetrit.

“Shtëpia është aty ku është zemra”, shkruan Manastirliu krahas pozës së ëmbël.

Screenshot_2.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img