Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
33 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

KQZ regjistron për zgjedhjet e 25 prillit PS, PD dhe LSI e partitë e tjera

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

49153df6382ab2d443c7bd37da95b8d6

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka regjistruar 16 partitë e fundit në zgjedhjet e 25 prillit.

Së fundmi janë regjistruar Partia Socialiste, Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim.

Partitë kishin bërë më herët kërkesë për t’u regjistruar nga KQZ për zgjedhjet e 25 prillit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img