Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
51 %
3.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

KQZ miraton projektin pilot për votimin dhe numërimin elektronik, kjo është zona administrative ku do të aplikohet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5faa544a8ae1545882ad5d27797e32c7

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img