Hapësire reklamuese

Dossier

Kostandini, krimi dhe çamçakëzi...

Shkruar nga Newsbomb
Kostandini, krimi dhe çamçakëzi...

Menjëherë pas vrasjes së katërfishtë, kritika shkuan edhe në adresë të gjyqësorit për shkak të dënimit tepër të ulët prej vetëm dy vjetësh, por ditën e djeshme çështja e Kostandinit bëri bujën e radhës për faktin se dënimi i përjetshëm u rrezua pasi, Gjykata e Tiranës pranoi gjykimin e shkurtuar.

Ajo që i tërhoqi vëmendjen publikut ishte sportiviteti dhe modestia e Kostandin Xhuvanit gjatë seancës gjyqësore, por ajo që i tërhoqi vëmendjen gjykatës ishte çamçakëzi i Kostandinit të cilin, ai e hodhi në tokë pasi gjykatësi e urdhëroi ta hiqte nga goja...

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese