Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
2.6kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
22 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

Kosova në pritje të qeverisë së re, Johannes HAHN i vendos kusht Kurtit dhe Osmanit: Hiqni taksën ndaj Serbisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kjo kërkesë i drejtohet veccanërisht kreut të Vetëvendosjes Albin Kurti dhe kandidates për kryeministre të Kosovës Vjosa Osmanit, të cilët kanë pranuar të krijojnë qeverinë e re të koalicionit.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img