Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
spot_img

Kosova futet në karantinë, Ermal Fejzullahu dhe Arta Elezi arratisen drejt DUBAIT

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sot Kosova do të nisë me zbatimin e masave të reja për parandalimin e Covid-19. Vendi do të jetë I izoluar prej orës 22:00 deri në orën 06:00 të mëngjesit dhe shumë biznese do të qëndrojnë të mbyllura për 11 ditë.

Mirëpo, këngëtari Ermal Fejzullahu bashkë me bashkëshorten si duket e kanë gjetur zgjidhjen. Ata kanë udhëtuar drejt Dubait destinacion i cili është bërë mjaft I zakonshëm për vipat shqiptarë sa shpesh herë me shaka  është krahasuar  të shkosh në Dubai është njëjtë si të shkosh në Korçë.

Përmes disa fotove në Instagram Ermali dhe Arjana kanë treguar momentet pranë njëri tjetrit teksa po shijojnë  nxehtësinë, luksin dhe relaksin  që të ofron Dubai. 

Gjithashtu edhe aktorja e njohur, Arta Elezi e cila shpesh herë komentohet nga mediat për jetën luksoze që bën ka udhëtuar drejt Dubait në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Si për të gjithë edhe për Artën ky është destinacioni i preferuar për pushime. Ajo ka publikuar një foto nga aeroplani mbi të cilën shkruan: Më në fund, Dubai.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit