Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
4.1kmh
40 %
Mër
23 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Korrupsioni në gjykatë, arrestohet gjyqtari dhe dy avokatët

spot_img

Lajme të ngjashëm

0b107c74157b426d31e5fab1f42fb0e3

Finalizohet me sukses operacioni i Guardia di Finanza për arrestimin e një gjyqtari dhe dy avokatëve të Gjykatës së Apelit në Katanzaro, Itali.

Të arrestuarit, emrat e të cilëve nuk bëhen me dije ende nga mediat italiane, akuzohen për korrupsion.

Hetimi kishte nisur në vitin 2018 dhe pas mbledhjes së provave të mjaftueshme policia ka realizuar kapjen e tyre.

Më shumë

spot_img