Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
31 %
9.3kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Koronavirusi i merr jetën stomatologut të njohur, ishte djali i aktorit të madh

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

17824b4c5bc0dc49cce7f4b9467cf3f8

Si pasojë e infektimit me koronavirus, është ndarë nga jeta stomatologu i mirënjohur vlonjat Ilia Vishi.

Ai ishte i shtruar prej 15 ditësh në spital, por nuk arriti dot që të fitojë betejën me Covid-19.

Ilia Vishi njihet edhe si djali i aktorit të madh Gaq Vishi dhe do të mbahet mend për qytetarinë dhe profesionalizmin e tij.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img