Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
1kmh
0 %
Mar
5 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Koronavirusi hyn në Bashkinë e Gjirokastrës, mbyllen disa zyra! Ky qytet është vatra më e madhe e Covid-19 pas Tiranës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d58fcd2350b7501d78f681a29d9c6e60

Në Gjirokastër janë rritur rastet e personave të infektuar me koronavirus.

Sipas informacioneve, disa punonjës të bashkisë së Gjirokastrës kanë rezultuar pozitiv me Covid-19.

Duke qenë se janë zbuluar 71 raste të reja me koronavirus në Gjirokastër, janë mbyllur disa zyra në Bashki. Pas Tiranës, Gjirokastra është vatra më e madhe e infektimeve në vend.

Po ashtu është mbyllur edhe një fabrikë dhe pritet të bëhet dezinfektimi, pasi janë infektuar me koronavirus disa punonjës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img