Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Koronavirusi futet në SPAK dhe GJKKO, infektohet gjyqtarja dhe prokurori (EMRAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

34f51e556e2bed5e0f67833c2c70d679

 Koronavirusi ka shpërthyer edhe në SPAK dhe në GJKKO.

Sipas informacioneve për mediat, është infektuar me koronavirus gjyqtarja e Gjykatës së Posaçme Daniela Shirka si dhe prokurori i SPAK Klodian Braho.

Mësohet se gjendja shëndetësore e gjyqtares dhe prokurorit paraqitet e mirë. Po ashtu janë marrë tamponët për personat e afërt të tyre, që mund të jenë infektuar.

Seancat e tyre gjyqësore janë shtyrë pas infektimit me koronavirus. 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img