Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
34 %
6.7kmh
0 %
Hën
17 °
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
21 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Koronavirus, Rita Ora mesazh sensibilizues në shqip: Qëndroni në shtëpi, mos kini frikë… Ju dua

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a971d49e1b246435100d3a1861c8bcd5

Këngëtarja e njohur Rita Ora ka dërguar një mesazh sensibilizues për të gjithë, veçanërisht për shqiptarët që të qëndrojnë në shtëpi, në këtë periudhë që koronavirusi po përhapet me shpejtësi duke shënuar 55 të infektuar dhe 2 viktima në vendin tonë.

Rita u ka kërkuar që të gjithëve të qëndrojnë në shtëpi, të jenë të kujdesshëm dhe të lajnë duart. “Të bëjmë gjithçka që duhet”, ka thënë këngëtarja.

“Dua t’iu dërgoj dashurinë time. Jini të kujdesshëm, qëndroni në shtëpi, mos kini frikë dhe lani duart. Të bëjmë gjithcka që mundemi”, tha Rita.

Në fund ajo e ka mbyllur mesazhin e saj duke shkruar në shqip  “Ju dua”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img