Hapësire reklamuese

Aktualitet

Korçarët shijojnë natën e tretë të Festës së Birrës, artistët që do të ndezin atmosferën sonte

Shkruar nga Newsbomb

Sonde do të zhvillohet nata e tretë e magjishme e “Festës së Birrës” në Korçë.

Sonde atje do të performojnë artistë dhe emra të njohur për botën e muzikës. “Track m’Train, Love Itoya, Orgesa Zaimi, Landi Kademi dhe Simpatico Band”, janë artistët që do mbajnë ndezur atmosferën.

Festa e Birrës ka startuar dy netë më parë dhe do të vijojë maratonën deri më 22 Gusht. Sot festivali do të startojë në orën 19:30 në zonën e Terminalit në Korçë, hyrja është e lirë për të gjithë ata që duan të kalojnë një natë të bukur nën tingujt e muzikës.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese