Hapësire reklamuese

Aktualitet

Korçarët shijojnë natën e dytë të Festës së Birrës, ja cilët artistë do performojnë sonte

Shkruar nga Newsbomb
Korçarët shijojnë natën e dytë të Festës

Pas një shoë të mrekullueshëm në natën e parë të festivalit të festës së Birrës, sonte pritet një tjetër natë e magjishme.

Atje do të performojnë artistë më me emer të muzikës shqiptare dhe të huaj. “Tre musketjerët” Aleksandër Gjoka, Elton Deda dhe Redon Makashi nuk do i zhgënjejnë dëgjuesit.

Emra të tjerë të njohur si Kamela Islamaj dhe Keli Band, Eclesio Ramos dhe De Souza&Band do t’i shtojnë magjinë kësaj feste.

Festa e Birrës ka startuar mbrëmjen e kaluar me natën e saj të parë dhe do të vijojë maratonën deri më 22 Gusht. Sot festivali do të startojë në orën 19:30 në zonën e Terminalit në Korçë, hyrja është e lirë për të gjithë ata që duan të kalojnë një natë të bukur nën tingujt e muzikës.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese