Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
4.6kmh
40 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

Korabi kunder gjykimit, futbollisti i dibraneve shan me gishtin e mesit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Drejtuesit e klubit të Korabit, kanë shprehur haptas pakënaqësitë e tyre në lidhje me gjykimin e ndeshjeve.

Më herët ata kanë postuar në faqen zyrtare në “Facebook” edhe një video me të gjitha padrejtësitë e bëra nga gjykimi. Sipas tyre sot do të ishin në pozita të tjera me 4 gola të mohuar, 6 penallti të padhëna dhe 4 gola të paqenë që e kanë shoqëruar Korabin për gjatë gjithë këtij sezoni.

Por edhe futbollisti Denis Peposhi, ka postuar një foto në Instagram. Në foto ai ka dalë me disa lojtarë nga ekipi, por kjo foto ka patur edhe një mesazh brenda.

Portieri i dibranëve, Vujadinoviç, ka bërë një veprim fyes me gishtin e mesit. Nuk dihet nëse ky veprim vjen si shkak i gjykimit të ndeshjeve dhe ju drejtohet arbitrave apo e ka gjest për diçka tjetër.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img