Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
40 %
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

Kontrolli i pasurisë “troket” te biznesmeni miliarder, Behgjet Pacolli: E mirëpres, i pastër si loti

Lajme të ngjashëm

Biznesmeni miliarder dhe njëherësh kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli i ka rënë shorti i Agjencisë Kundër Korrupsionit për kontrollim të pasurisë.

Pacolli me anë të një postimi në rrjetet sociale shkruan se e mirëpret dhe se është i pastër si “loti” dhe se pasurinë e ka krijuar nga puna që ka bërë.

“Sa mirë kur je i pastër si loti, e ke frikë vetëm nga Zoti. Sot me ra shorti i Agjencisë Kundër Korrupsionit për kontrollim të pasurisë. E mirëpres e shpresoj se do ta kuptojnë se pasuria krijohet me punë e jo brenda natës” shkruan Pacolli.


Më shumë