Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Kontratë 1 euro, ministria e Ekonomisë e firmos nesër me kompaninë Rozafa (Për çfarë do përdoret)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Nesër, datë 13 prill 2017, ora 10:30, në mjediset e MZHETTS, do të nënshkruhet kontrata e qirasë me tarifën simbolike 1 euro/kontrata. Kontrata do firmoset ndërmjet Ministrisë së Zhvillimit Ekonomik, Turizmit, Tregtisë dhe Sipërmarrjes dhe kompanisë “Rozafa” sh.p.k, për pasurinë “Objekte dhe truall” të Agjencisë së Rezervave Materiale të Shtetit, në Labinot, Elbasan.

Objekti do të përdoret nga kompania në ushtrimin e aktivitetit ekonomik në industrinë e përpunimit të peshkut.

Më shumë
spot_img
spot_img