Konstituohet Këshilli Bashkiak i Tropojës, betohet Rexh Byberi

Publikuar tek: politike, më 18:45 13-08-2019 Konstituohet Këshilli Bashkiak i Tropojës, betohet Rexh Byberi

Është betuar ditën e sotme kryebashkiaku i ri i Tropojës, Rexh Byberi.

Mësohet se betimi i tij është bërë në ambientet e bashkisë së Tropojës.

Të pranishëm ishin deputeti socialist Ilir Beqja, zv. ministri i Brendshëm Besfort Lamallari dhe përfaqësues të tjerë të partive politike.

Gjithashtu është konsituar Këshilli Bashkiak për Tropojën dhe kryetar është zgjedhur Shotë Basha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010030031204224
array(1) { ["section"]=> string(68) "konstituohet-keshilli-bashkiak-i-tropojes-betohet-rexh-byberi-175234" }