Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

Konstituimi i këshillit bashkiak në Shkodër, mungon Ditmir Bushati, i pranishëm Tom Doshi

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

932cda64251ba1d5584cd78792412e27

Po zhvillohet në këto momente mbledhja për konsituimin e këshillit bashkiak në Shkodër.

Mbledhja po mbahet tek biblioteka e universitetit, ndërsa jashtë janë duke protestuar mbështetësit e PD, të cilët herë pas herë kanë përplasje me policinë.

Saka, mbledhja po drejtohet nga prefekti i Shkodrës Çesk Millja. Ndërkohë, përfaqësues nga PS janë deputetët Tom Doshi, Luan Harusha dhe Senida Mesi.

Kështu vihet re mungesa e ish-ministrit Ditmir Bushati. Sakaq, nuk dihen arsyet e mosprezencës së Bushatit sot në Shkodër.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img