Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Konjufca vjen të hënën në Tiranë, zbulohet kë do të takojë kryetari i Kuvendit të Kosovës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca do të zhvillojë një vizitë zyrtare këtë të hënë në Tiranë. Lajmi u bë me dije nga zyra e shtypit të Kuvendit të Kosovës.

Gjatë vizitës në Shqipëri, Konjufca do të takojë krerët më të lartë të shtetit, presidentin Ilir Meta, kryetarin e Kuvendit Gramoz Ruçi, si dhe kryeministrin Edi Rama.

Theksojmë se kjo është vizita e parë zyrtare jashtë vendit e Konjufcës, pas marrjes së detyrës si kryetar i Kuvendit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img