Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

Konflikti në Venezuelë, forcat qeveritare plagosin fotografin e terrenit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Forcat qeveritare venezueliane, kanë plagosur ndër të tjerë edhe një fotograf, korrenspondent i mediave ndërkombëtare.

Në videon e publikuar nga një media opozitare ndaj qeverisë së Maduros dhe më pas e shpërndarë në mënyrë virale kudo nëpër rrjete sociale, shihet se si fotografi është qëlluar me armë zjarri në një nga zonat më të populluara të Karakasit, në Altamira.  

resp.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img