Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
E martë, 27 Korrik, 2021

Konflikt pranë zonës së “21-shit”, dyshohet për të plagosur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në kryeqytet.

Burime për mediat paraprakisht bënë me dije se në zonën pranë “21 Dhjetorit” në Tiranë ka ndodhur një vrasje, mirëpo ajo që ka ndodhur ka qenë një konflikt i çastit.

Nuk dihet më shumë informacion lidhur me ngjarjen, por Newsbomb do ju mbajë të informuar në vijim, teksa raportohet se një person ka qëlluar në ajër. Dyshohet për të plagosur, por pritet një njoftim nga autoritetet lidhur me ngjarjen.

Personi që ka qëlluar me armë ende nuk është identifikuar, por policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon lidhur me zbardhjen e dinamikës.

Më shumë

spot_img
spot_img