Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
65 %
0.6kmh
0 %
Mar
16 °
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Konflikt mes dy personave në qendër të Shkodrës, plagoset me thikë 19-vjeçari (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

3b84e386a323c45fe2f440b930a49345

Një konflikt ka ndodhur pak momente më parë pranë gjimnazit ’28 nëntori’ në Shkodër.

Mësohet se gjatë konfliktit ka mbetur i plagosur me thikë 19-vjeçari Igli Pallosha.

Ende nuk dihet shkaku i konfliktit, ndërkohë raportohet se i riu është derguar menjëherë drejt Spitalit Rajonal të Shkodrës, ku është në gjendje kritike për jetën.

Sakaq, policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit të plagosjes. Newsbomb.al do t’ju mbajë të informuar.

Shkodër / Informacion Paraprak

Më datë 04.07.2019, ora 13:10, ka shkuar në Spitalin Rajonal Shkodër në gjendje të rëndë, i plagosur me thikë shtetasi I. P,  19 vjeç, banues në lagjen “Vojo Kushi”, Shkodër dhe ndodhet në sallën e operacionit.

Nga veprimet e para hetimore dyshohet se është plagosur gjatë një konflikti në lagjen “Qemal Stafa” Shkodër.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor ku vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve.

fxhjgvj.png

grghjk.png

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img