Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
32 %
3.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
17 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Konfirmojnë Sadna dhe Aleku, së shpejti vijnë në Shqipëri, publikohen mesazhet me Tv Klan

Lajme të ngjashëm

Më shumë